بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان

وبلاگ

بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان

بیمه خانه با مدیریت سرکار خانم حیدری سالهاست به عنوان نماینده رسمی بیمه ایران فعالیت می کند.

ما خدمات بیمه ایران را نه تنها حضوری بلکه اینترنتی نیز ارائه می کنیم. شما می توانید خرید بیمه نامه، پرداخت اقساط و… را از طریق وب سایت بیمه خانه انجام دهید.

و حتی بل از خرید هر بیمه، قیمت آن را در سایت بیمه خانه محاسبه کنید.

برای محاسبه قیمت بیمه بصورت آنلاین اینجا کلیک کنید.

بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان ایران

این بیمه نامه دومین طرح بیمه‌ای شرکت سهامی بیمه ایران پس از بیمه نامه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان است که در جهت تأمین هرچه گسترده‌تر جامعه پزشکی کشور تهیه و ارائه گردیده است.

موضوع بیمه نامه مسئولیت مدنی مسئول فنی عبارت است از جبران خسارتهای بدنی وارد به بیماران، ذوی‌الحقوق آنها و سایر اشخاص ثالث در محدوده بیمارستان ناشی از مسئولیت وی مطابق با شرح وظایف مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.

ادعای حقوقی علیه مراکز درمانی به علل عدم کارایی، فقدان و نواقص در امکانات پزشکی، تجهیزات فنی، تأسیساتی، تغذیه نادرست در مدت معالجه مداوا،

جراحی و دوران بستری بیمار که منجر به خسارت بدنی به بیماران و اشخاص ثالث (مراجعان، عیادت کنندگان و …) گردد، تحت پوشش این بیمه نامه می‌باشد.

حدود تعهدات بیمه متناسب با قوانین موضوعه کشور و بدون محدودیت در بیمه نامه در نظر گرفته شده است و

مسئولان فنی بیمارستان ها، درمانگاه ها و کلینیک های سراسر کشور می‌توانند پس از تکمیل پرسشنامه و پرداخت حق بیمه متعلقه نسبت به اخذ بیمه نامه از شرکت سهامی بیمه ایران اقدام نمایند.

شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان ارائه دهنده و بنیانگذار انواع بیمه نامه‌های حرفه‌ای برای جامعه پزشکی کشور آماده بررسی سایر پیشنهادهای بیمه‌ای از سوی جامعه محترم پزشکی کشور می‌باشد.

لازم به ذکر است این بیمه نامه مسئولیت مسئولین فنی مراکز درمانی را فقط بعنوان مسئول فنی مرکز تحت پوشش قرار میدهد

و خرید آن به تنهایی مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان شاغل در آن مرکز درمانی را پوشش نمیدهد و حتماً باید کلیه پزشکان و پیراپزشکان شاغل در آن بیمارستان،

برای خود بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان را نیز خریداری نمایند تا اشتباه و غصور شخصی آنان را تحت پوشش قرار دهد و این دو بیمه نامه مکمل همدیگر هستند.

مطلب پیشنهادی: نرخ بیمه شخص ثالث ایران ۹۹

 

بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان

خرید بیمه مسولیت مدنی مدیر بیمارستان

برای خرید بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان فرم زیر را پر کرده و دکمه ی ارسال را بزنید تا کارشناس بیمه خانه با شما تماس گرفته و هزینه بیمه نامه را به شما اطلاع دهد.

مطلب پیشنهادی: بیمه موتور سیکلت چقدر است؟

نیاز به مشاوره با یک متخصص بیمه دارید؟

دیگر نیاز نیست برای کارهای بیمه ای خود به دفتر بیمه ایران حیدری واقع در جنت آباد جنوبی، روبروی بازار روز، نبش دوم غربی، ساختمان الماس، پلاک ۲۸،طبقه دوم مراجعه کنید.

شما می توانید تمام کارهای بیمه ای خود را از جمله خرید بیمه نامه، پرداخت اقساط و سایر کارهای بیمه ای خود را از طریق وبسایت بیمه خانه و یا تماس با شماره تلفن های زیر انجام دهید.

برای مشاوره و انجام امور بیمه ای تماس بگیربد:

۰۲۱-۴۴۰۰۲۳۹۶

۰۹۱۲-۴۹۳۵۷۸۷

۰۹۳۶-۴۹۳۰۲۰۸

بیمه مسئولیت مدیران فنی بیمارستان

, , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست