خرید آنلاین بیمه عمر ایران

وبلاگ

خرید آنلاین بیمه عمر ایران را با بیمه خانه – بیمه ایران حیدری کد ۲۰۷۹۱ تجربه کنید.

خرید اینترنتی بیمه عمر ایران یکی از ده ها خدمات اینترنتی است که توسط بیمه خانه نماینده رسمی شرکت سهامی بیمه ایران برای شما عزیزان ارائه میشود.

ما در این بخش از بیمه خانه قصد داریم به بررسی مطالب زیر بپردازیم:

 • بیمه عمر ایران چیست؟
 • بیمه عمر بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک؟
 • بیمه عمر برای کودکان
 • خرید اینترنتی بیمه عمر
 • پاسخ به سوالات شما در مورد بیمه عمر ایران

مطلب پیشنهادی: قیمت بیمه لیفان X60 چقدر است؟

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

 

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران چیست؟

بیمه عمر از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شود که در صورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

خطر فوت در بیمه‌های عمر، به هر علت و شامل انواع بیماری‌ها و حوادث می‌باشد و فقط هزینه‌های جنگ و خودکشی از آن مستثنی شده، تنها تحت ضوابط خاصی تحت پوشش قرار می‌گیرند.

هدف اساسی بیمه‌های عمر ایجاد، جمع آوری ذخایر مالی، سرمایه‌گزاری، کسب سود حاصله از سرمایه‌گزاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه‌گر در قبال استفاده‌کنندگان می‌باشد.

در بیمه‌های عمر، بیمه‌گذار با پرداخت حق بیمه معینی -به صورت ماهیانه، سالیانه یا یکجا-، مبلغ معینی را پس از پایان مدت بیمه دریافت خواهد کرد و در صورت فوت بیمه شده در طول مدت قرارداد، مبلغ مقرر به استفاده کنندگان تعلق می‌گیرد.

رشته بیمه اشخاص(عمر) مشتمل بر ۱۳ زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

  • بیمه عمرانفرادی
   بیمه عمر انفرادی بیمه‌‌ای است که به موجب آن بیمه‌گر متعهد می‌شود در صورت فوت یا حیات بیمه‌شده‌، سرمایه‌ای را بصورت یکجا به ذینفع یا استفاده‌کننده که در بیمه قید گردیده است پرداخت نماید. در این نوع بیمه بیمه‌گذار برای بیمه‌نمودن خود اقدام می‌نماید.

مطلب پیشنهادی: بیمه عمر بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک؟

 

خرید آنلاین بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران برای کودکان

اساس بیمه عمر کودکان بر ‌‌سرمایه‌گذاری‌های کوچکی است که در دراز مدت مدت تبدیل به اندوخته‌ای بزرگ و چشمگیر برای تأمین نیازهای آینده‌ی کودکان می‌شوند.

والدین از زمان تولد کودکان می‌توانند آنها را با تعیین مبالغ بیمه‌‌‌ای منعطف بیمه کنند. حق‌بیمه این طرح را می‌توان با شرایط کاملا انعطاف‌پذیر و به اَشکال ماهانه، چند ماه یک بار یا سالانه پرداخت نمود.

فقط کافی است بخشی از درآمد ماهیانه خود را که برای هزینه‌های پیش بینی نشده در نظر گرفته‌اید؛ برای این ‌‌سرمایه‌گذاری پر سود کنار بگذارید. تا این پس‌انداز به‌ظاهر اندک در مجموع تبدیل به سپرده‌‌‌ قابل‌توجهی شود که سود مشارکت تضمینی نیز به آن تعلق خواهد گرفت.

مزایا بیمه عمر کودکان:

 • سود دهی تضمینی
 • دریافت وام
 • معافیت از مالیات و دریافت سود خالص
 • سرمایه بدون باز پرداخت

مطلب پیشنهادی: محاسبه قیمت و خرید آنلاین سایر بیمه ها بجز بیمه عمر ایران اینجا کلیک کنید.

خرید اینترنتی بیمه عمر ایران

برای ثبت درخواست خرید اینترنتی بیمه عمر ایران از نمایندگی رسمی بیمه ایران فرم زیر را پر کرده و دکمه ی ارسال را بزنید. کارشناس بیمه خانه در اسرع وقت با شما تماس می گیرد.

آیا در مورد بیمه عمر ایران سوالی دارید؟
 • کارشناسان بیمه خانه هر روز حتی در ایام تعطیلات آماده ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.
 • همچنین شما می توانید بیمه عمر ایران یا سایر بیمه نامه های خود را بصورت تلفنی سفارش دهید تا پس از صدور آنی برایتان ارسال شود.

۰۲۱-۴۴۰۰۲۳۹۶

۰۹۱۲-۴۹۳۵۷۸۷

۰۹۳۶-۴۹۳۰۲۰۸

, , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست